Lunch Dinner

Nappo Pizza

Mavişehir, Mavibahçe AVM, Mavişehir Mahallesi, Aziz Nesin Bulvarı, No: 24 (İzmir/Karşiyaka)

Leave a Review 0 Reviews
4.2 /5

Accept: TL,

About

Gerçek Napoliten Pizza Birliği (Associazione Verace Pizza Napoletana, AVPN) Napoli’de kurulan ve kâr amacı gütmeyen bir kurumdur. 

Misyonu tüm dünyada gerçek Napoliten Pizza’nın (Vera Pizza Napoletana) standartlarını belirlemek ve korumaktır. Titiz inceleme süreci ardından Nappo, Türkiye’de kurum tarafından sertifikalanan ilk ve tek pizza restoranı olmuştur.

Türkiye'nin ilk gerçek Napoliten pizzacısı, kapılarını İzmir'deki Mavibahçe Alışveriş Merkezi'nde açıyor.Nappo, Napoli'deki gerçek vera pizza mirasını New York'un en yeni popüler pub trendleriyle birleştiren “Fine Casual” konseptine odaklanan bir gastropub projesidir. Güzel müzik, sosyalleşme ve aynı zamanda en kaliteli yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarırken, harika bir yemek deneyimi yaşamak için ideal bir yerdir.

“Dürüst Yemek” Nappo'nun sloganı olup, seçici müşteriye mevcut en iyi seçilmiş, taze ve dondurulmamış malzemeleri sunar.Stefano Ferrara odun ateşlemeli fırında eşsiz lezzetler yaratmak için İtalya'dan AVPN Sertifikalı Tipo 00 unu ve San Marzano domatesleri ithal edilmektedir

.Tıpkı duvarlarımızda yazan“Mükemmel margherita her zaman kusurludur.”sloganı gibi, pizzalarımızdaki her küçük kusurdan gurur duyuyoruz.

Location

Menu

Gallery

Reviews

Amenities
Be the first one who write a review for this place.
Leave a Review

You need to Login / Register first

1 saat sonra Açılacak

Opening hours

Monday 10:00 - 00:00
Tuesday 10:00 - 00:00
Wednesday 10:00 - 00:00
Thursday 10:00 - 00:00
Friday 10:00 - 00:00
Saturday 10:00 - 02:00
Sunday 10:00 - 02:00
Similar places

You may also like

4.2 /5
Mostly loved for Lunch

Nappo Pizza

Gerçek Napoliten Pizza Birliği (Associazione Verace Pizza Napoletana, AVPN) Napoli’de kurulan ve kâr amacı gütmeyen bir kurumdur. 

Misyo...

4 /5
Mostly loved for Breakfast

Starbucks Mavişehir

Bir misafir mağazamıza gelir ve Starbucks baristasından (mağaza çalışanımızdan) bir içecek alır; bu olay tüm dünya genelinde her hafta milyonlarca kez...